O nas

Od 2003 roku działamy pod marką MP3Store. W Polsce to 8 sklepów w największych miastach Polski (Kraków, Warszawa, Wrocław, Gdańsk, Bydgoszcz, Lódź, Katowice, Poznań).

Od samego początku mocno związani byliśmy ze sprzętem typu Personal Audio, czyli szerokim spektrum sprzętu przenośnego. Na przestrzeni wielu lat zbudowaliśmy jedną z największych społeczności internetowych https://www.forum.mp3store.pl, która stanowi dzisiaj jedno z najbardziej rozpoznawalnych miejsc do dyskusji i wymiany informacji na temat sprzętu audio. Jako Forum Audio jesteśmy Oficjalnym Partnerem Strefy Słuchawkowej na Audio Video Show, od początku jej istnienia.

Dzięki naszej otwartości na zmiany rynkowe oraz temu, że posiadamy wiele nowych i świeżych pomysłów powołaliśmy do życia nowy projekt jakim jest HiFiPRO. HiFiPRO to miejsce i sklep stworzony dla Was abyście zawsze mogli miło wspominać spędzony tam czas.

W planach są kolejne sklepy, ale już teraz będąc naszym gościem macie okazję sprawdzić mnóstwo świetnego sprzętu z różnych kategorii cenowych i o różnej funkcjonalności. Sposób w jaki słuchamy muzyki oraz coraz większe oczekiwania konsumentów są dla Nas wyzwaniem by ułatwić, podnieść jakość i dopasować system do indywidualnych potrzeb. W związku z tym Nasz rozwój jest skierowany na najnowocześniejsze rozwiązania tak aby zaspokoić gusta nowoczesnego Klienta.